تاریخچه نیکان

گروه مهندسین نیکان، در سال 1384 فعالیت خود را در زمینه طراحی حرفه‎ای وبسایت، میزبانی وب و تبلیغات تحت وب آغاز نمود. سپس در سال 1390 در راستای انسجام برند و تامین یکپارچه نیازهای مشتریان خود، گستره عظیمی از خدمات را در قالب دیجیتال مارکتینگ و برندینگ تحت وب به خدمات خود افزود.

در حال حاضر نیکان مفتخر است اعلام نماید که با برخورداری از تیمی مجرب و حرفه‎ای با 2 شعبه در ایران (ظفر و توحید) و 1 شعبه در آلمان (Düsseldorf)، با 1200 نمونه کار آنلاین طراحی وبسایت، پیشگام در ارائه خدمات کامل برندینگ، بازاریابی و تبلیغات تحت وب شامل گستره عظیمی از راه‏حل‏های دیجیتالی و نوین جهت برآورده نمودن نیازهای مشتریان می‎باشد. دنیای بازاریابی دائماً در حال تغییر است و ماهیت آمیخته بازاریابی گوناگون نیکان، گام‏های لازم جهت ارتقا کسب ‏و کار شما در راستای رسیدن به اهدافتان را، فراهم می‏آورد. هدف نیکان به عنوان مشاور کسب ‏وکار و بازاریابی، کمک به ارتقای برندی و مالی بیزنس شماست. مشتریان نیکان منحصر به فرد بوده و با توجه به زمینه و صنعت فعالیت‏شان، متدها، تکنولوژی‏ها و تخصص منحصر به فرد خودشان را می‏طلبند که نیکان این خدمات را کاملاً سفارشی شده عرضه می‎نماید.

تیم فنی حرفه‎ای و با تجربه نیکان با همکاری دپارتمان بازاریابی و فروش، خدمات بی نظیر و کاملی جهت برآورده سازی نیازها، طراحی و پیاده سازی و به سودرسانی پروژه‎های مشتریان خود ارائه می‎نماید؛ به گونه‎ای که از نقطه صفر (ایده پروری مشتری) تا به سودرسانی پروژه همراه، پشتیبان و مشاور کارفرما خواهند بود. لازم به ذکر است در این همراهی، خدمات نیکان تنها محدود به فعالیت‎های تخصصی برنامه نویسی و فنی نیست، بلکه در راستای طرح ریزی، تهیه برنامه بازاریابی، تدوین کمپین تبلیغاتی، دیجتال برندینگ و مارکتینگ و تجاری سازی پروژه‎ها و بیزنس‎های مختلف نیز، نیکان مشاور و همفکر مشتری خواهد بود. از طرفی، به دلیل برخورداری از انجین‎های سایت ساز حرفه ای به زبان‎های PHP و .Net مشتری را با واژه "نه" رو به رو نمی‎سازد و امکان طراحی، پیاده سازی، ارتقا و توسعه پروژه تا بینهایت و بدون محدودیت وجود خواهد داشت. همچنین بخاطر رعایت اصول و استانداردهای بین المللی در طراحی و برنامه نویسی و بهینه سازی وبسایت، امکان توسعه توسط سایر تیم‎های فنی متخصص وجود خواهد داشت.

صفحه ما در گوگل

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©