برنامه نویسی و پیاده سازی اپلیکیشن

iOS & Android

برنامه نویسی موبایل

با توجه به مطالعات و گزارشات صورت گرفته، مشتریان به روند توسعه و افزایش استفاده از تلفن‎های همراه و تبلت خود ادامه خواهند داد و روز به روز، نیاز به اپلیکیشن‎های سازگار با تلفن‎های هوشمند مشتریان، بیشتر نمود می‎یابد. استفاده از اپلیکیشن‎های مرورگر، بازی‎های نرم افزاری، رسانه‎های اجتماعی، بیزنسی (پرزنت کننده کسب و کار)، فروشگاهی و همجنین تعاملی، در تلفن‎ها و تبلت‎های هوشمند بسیار فراگیر شده است و این موضوع ما را به طراحی و معرفی کسب و کار خود در قالب اپلیکیشن‎های موبایل علاوه بر نسخه واکنش گرای وبسایت سوق می‎دهد. این نوع تفکر، ما را به نتایج بسیار مهمی می‎رساند.

  • 1) برخورداری از اپلیکیشن برای یک کسب و کار، شاید مهمترین مورد برای ایجاد برند شما می‎باشد.
  • 2) یک اپلیکیشن می‎بایست کاربر پسند، زیبا و حرفه‎ای و در عین حال گیرا باشد تا به کاربران تجربه موثر و خوشایندی از استفاده از اپلیکیشن در تلفن هوشمند خود ارائه دهد، و آنها برای استفاده مجدد مشتاق سازد.
  • 3) اپلیکیشن باید مشتری را به سمت شما براند.

این دقیقاً کل چیزی است که ما انجام می‎دهیم تا بتوانیم به رشد بیزنس شما کمک نماییم. ما زمان و انرژی زیادی جهت توسعه راهکارهای اپلیکیشن موبایل صرف می‎کنیم تا بسیار صحیح و موثر در کلیه دستگاه‎ها عمل نماید. هدف ما، خلق تجارب به یاد ماندنی و سریع التاثیر برای کاربر نهایی است همانطور که تلاش می‎کنیم کلیه استانداردهای برتری و حفظ مشتری را جهت جلب رضایت و تامین انتظارات مشتریان شما رعایت می‎کنیم.

iOS Android
زبان برنامه نویسی Objective C / Swift Java
IDE Xcode Android Studio
انتشار در App Store Google Play
Supported OS Version iOS 10 Android 7

مزایا و کاربرد

با توجه به روند رو به رشد استفاده از Smart Phone ها، اپلیکیشن موبایل جایگاه حائز اهمیتی در صنعت تبلیغات دارد. امروزه عموم جامعه فرای سن و تحصیلات، جنسیت یا جایگاه شغلی خود روزانه با اپلیکیشن‎های مورد علاقه خود وقت می‎گذرانند. لذا تولید و تبلیغ اپلیکیشن موبایل برای یک کسب و کار می‎تواند تا حد بسیار زیادی به توسعه برند و افزایش فروش آن کمک نماید. از دیگر مزایای برخورداری از اپلیکیشن موبایل می‎توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • انتشار سریع و توزیع داوطلبانه اپلیکیشن توسط کاربر در دنیای وب
  • دسترسی هدفمند و موثر یک بیزنس به گروه مخاطب مورد نظر
  • امکان دسترسی آسان کاربران (مشتریان بالقوه) به کسب و کار شما جهت اخذ مشاوره
  • افزایش احتمال خرید آنلاین و یا استفاده کاربر از خدمات اپ به دلیل دسترسی آسان تر و سریعتر
  • افزایش وفاداری مشتریان به دلیل افزایش تماس با کسب و کار شما
  • امکان به اشتراک گذاری اطلاعات شما توسط کاربرانتان از طریق اپ یا رسانه‎های اجتماعی
  • عدم وجود محدودیت جغرافیایی، ماندگاری بالا و اثرگذاری سریع تبلیغاتی

آخرین نمونه کارها

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©