»


مدیران آفیس

 

مدیران آفیس دایرکتوری کاملی از تامین کنندگان و فروشندگان تجهیزات اداری از لوازم تحریر و کامپیوتری گرفته تا مبلمان اداری و دوربین مدار بسته، است که در قالب یک وبسایت ارائه گردیده است. اگر شما دارای یک شرکت یا دفتر کار هستید و میخواهید آن را به بهترین نحو و با مناسب ترین هزینه و کیفیت، تجهیز نمایید؛ مدیران آفیس ضمن صرفه جویی در زمان، هزینه و انرژی شما بورسی از تامین کنندگان معتبر لوازم و تجهیزات اداری مورد نیاز شما ارائه مینماید و به شما این امکان را میدهد که محصولات / خدمات تامین کنندگان را یک جا و همزمان با هم مقایسه و مناسب ترین آنها را انتخاب، و با وی لرتباط برقرار نمایید. همچنین اگر شما خود تامین کننده خدمت / محصول مرتبط به دفتر کار هستید میتوانید با ایجاد پروفایل اختصاصی در وبسایت، کسب و کار، محصولات / خدمات و نمونه کارهای خود را در معرض دید میلیونها بازدید کننده متقاضی قرار دهید.ویکی

 

ویکی نام یکی از ابزارهای اختصاصی و فوق العاده قدرتمند نیکان برای بحث بهینه سازی وب سایت یا همان سئو جهت قرارگیری وب سایت در صفحات برتر گوگل با هر نوع برنامه نویسی و پلتفرم است که با استفاده از یک دامین و فضای میزبانی مجزا از وب سایت، وب سایت شما را در کمترین زمان و هزینه ممکن با عبارات کلیدی مورد نظر شما در صفحات برتر گوگل قرار میدهد. این بمب گوگل قدرتمند، محصول بی نظیر و اختصاصی نیکان است که پس از سالها تلاش و تحقیق و بررسی تیم متخصص و فنی مجموعه تهیه شده و در قالب پکیچ ویکی قابل ارائه میباشد.

 سایت ساز

 

بدون دانش برنامه نویسی برای خودوب سایت حرفه ای بسازید !!!!!
طراحی و پیاده سازی سایت کار هر فردی نیست ! برای راه اندازی یک وب سایت شما باید زبان های برنامه نویسی مانندhtml , css , jquery , javascript و phpرا بلد باشید و علاوه بر این ها تجربه کافی در مورد نحوه استفاده از آنها را داشته باشید !
در صورتی که قصد راه انداری وب سایت به راحت ترین شیوه ممکن را داشته باشید ، می توانید از سایت ساز های آنلاین استفاده کنید .سایت ساز های بسیار زیادی در اینترنت وجود دارند که پیدا کردن یک سایت ساز آنلاین خوب با تمامی امکانات، کار ساده ای نیست ! به روایتی دیگر سایت ساز های موجود هیچ کدام کامل و بی نقص نیستند و ممکن هست هرکدام ویژگی های خاصی را داشته باشند !
گروه مهندسین نیکان بعد از ماه ها تلاش و کار بی دریغ، در نهایت سامانه سایت ساز آنلاین و اختصاصی نیکان را طراحی کرده است که شما می توانید بدون دانش برنامه نویسی، تنها با چند کلیک ، وب سایت خود را طراحی کنید !
این سامانه امکانات بسیار زیادی دارد و شما می توانید به وسیله Drag & Drop و چند کلیک ساده ، در مدت زمان کوتاهی وب سایت هایی نظیر وب سایت های بزرگ ایرانی و یا خارجی (چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ امکانات) برای خود و یا دیگران طراحی کنید !

 
 
 

برای اطلاع از جزییات سامانه سایت ساز حرفه ای نیکان ، همین الان با مشاورین ما تماس بگیریدCMS اختصاصی نیکان

 

اگر وب سایت / سامانه ای با امکانات ویژه و منحصر به فرد می خواهید ...
اگر می خواهید یک وب سایت / سامانه کاملا حرفه ای داشته باشید ، اما هزینه کمتری بپردازید ...
اگر مدت زمان طراحی وب سایت تان برای شما مهم است ...
اگر تنوع طلب هستید و دوست دارید زود به زود ظاهر و سیستم سایت خود را تغییر دهید ...
اگر می خواهید یک وب سایت شبیه به یکی از وب سایت های معروف و معتبر ایرانی یا خارجی داشته باشید (چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ ساختاری) ...
اگر می خواهید تمامی امکانات و ویژگی های یک سایت بی نقص و حرفه ای را داشته باشید ...
پکیج سایت ساز نیکان با استفاده از سیستم مدیریت محتوای کاملا حرفه ای و اختصاصی خود که حاصل تلاش چندین ماهه مهندسین این شرکت بوده است کاملا مناسب شما می باشد . با استفاده از این سرویس شما می توانید به راحتی هر آنچه در ذهن خود دارید را به یک وب سایت کاملا پویا و زنده تبدیل کنید پس همین حالا با مشاورین نیکان تماس بگیرید تا از جزییات این پکیج باورنکردنی مطلع شوید .پیک سنتر

 

پیک دفاتر ویژه الکترونیکی پرداخت و سفارش ثبت قیمت، استعلام آنلاین" "مرکز یک سنترپیک موتوری/ انواع ارائه منظور به به که دهد می‎ را امکان این شما به که است سنگین نقل و حمل ووانتی وانتی / موتوری پیک دفاتر ترین نزدیک با خود نقل و حمل به مربوط های قیمت استعلام وسفارش ارتباط برقرار نموده؛ در صورت تمایل سفارش خود را ثبت و حتی کرایه آن را آنلاین پرداخت نمایید. دسترسی نیز سنگین نقل و حمل / اتوبار دفاتر انواع به توانید می سنتر پیک اپلیکیشن کمک با علاوه،به پیک با سازید. آسوده کالاهایتان، انتقال و نقل در انتخاب بهترین بابت از را خود خاطر و داشتهمشابه امور به رسیدگی برای بیشتری زمان و سپرده اپلیکیشن این به را خود روزمره امور از بسیاریسنتر، و داشته موثر سهمی خود شهر آلودگی و ترافیک کاهش در همچنین باشید. داشته تر واجب وشخصی زمینه ساز اشتغال زایی برای هموطنان بیشتری داشته باشید.

application
Rated 5/5 based on 419 reviewsزونکن

 

اتوماسیون اداری زونکن
 • افزایش بهره‌وری و سرعت امور اداری و اجرایی با مدرن‌ترین روش‌های اتوماسیون نرم‌افزاری
 • کاهش چشمگیر استهلاک و هزینه‌های بخش منابع انسانی
 •  نظارت لحظه به لحظه بر عملکرد و وظایف پرسنل به صورت انفرادی و گروهی
 •  ایجاد رقابت سالم میان پرسنل و انتخاب وظایف توسط خود پرسنل
 •  ارتباطات حرفه‌ای درون گروهی و بین پرسنلی برای پیشبرد بهینه امور (چت درون سازمانی)
 •  دپارتمان بندی، انتظار اخبار و ارتباط نوشتاری با افراد درون سازمان
 •  مدیریت مرخصی‌ها، آرشیو ثبت قراردادها و شیوه‌نامه‌ها
 •  ارزیابی کیفیت و کارآیی پرسنل همراه با گزارش‌گیری دقیق و منظم
 • سطوح اختصاصی و گوناگون دسترسی به سیستم برای مدیرعامل، مدیران میانی و پرسنل
 •  دارای کلیمه ملزومات دورکاری با ضریب امنیتی بالا
 • به زودی در نسخه طلایی ۳.۲:
 •  پرداخت/دریافت حقوق پرسنل
 •  برچسب‌های کاربردی
 •  اپلیکیشن‌های اندروید و آی او اس
 •  ارتباط با سایر زونکن‌ها 
 

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©