» » طراحی سایت اندرویدی

مقالات مرتبط با طراحی سایت

طراحی سایت اندرویدی

طراحی سایت اندرویدی
یکی از دغدغه های صاحبان سایت ها و کسانی که می خواهند برای شرکت و یا کسب و کار خود سایت طراحی کنند این است که آیا سایتشان بر روی تلفن همراه قابل مشاهده است؟
و یا اینکه می توانند نرم افزار اندروید اختصاصی برای سایت و شرکت و کسب و کار خود داشته باشند؟
طراحی سایت اندروید چه ویژگی هایی دارد؟
طراحی سایت اندروید چه تاثیری بر روی کسب و کار ما خواهد گذاشت؟
هزینه ی تولید یک نرم افزار اندروید اختصاصی چقدر خواهد بود؟
امروزه با فراگیر شدن استفاده از تلفن های هوشمند و تبلت ها ، اکثر وب گردی ها و گشت و گزار های اینترنتی از این طریق انجام شده و با توجه به تعداد کاربران این حوضه، نیاز ما به داشتتن و طراحی سایت اندرویدی را بیشتر می کنند. در اینجا ما با دو مسئاله روبرو خواهیم شد:
 

۱- طراحی سایت اندروید (طراحی سایت ریسپانسیو)
 

در طراحی سایت اندروید یا طراحی سایت ریسپانسیو ، سایت ما به نحوی طراحی و ساخته می شود که قابل مشاهده بر روی تمامی تلفن های همراه هوشمند چه اندرویدی و چه غیر اندرویدی بوده و کاملا انعطاف پذیر می باشد. در این نوع طراحی سایت ها اندازه ی صفحه نمایش مرورگر سایت مهم نبوده و با اندازه های مختلف نمایشگر ها و انواع مرورگر های مختلف سازگار می باشد. این امر به نوبه ی خود باعث افزایش میزان بازدید و کمک بزرگی برای سئو سایت و بهینه سازی سایت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله طراحی سایت ریسپانسیو مراجعه کنید.
 

۲-      طراحی سایت اندروید ← تولید و ساخت نرم افزار اندرویدی


مسئاله دومی که در این جا با آن روبرو هستیم تولید و ساخت نرم افزار اندروید برای سایت و خدمات آن می باشد. اگر به دنبال مشتریان ثابت در فضای اینترنت هستید و یا عضو گیری و ارائه ی خدمات اینترنتی از طریق موبایل و تلفن های همراه هوشمند را مدنظر دارید یکی از بهترین گزینه های ممکن برای شما در طراحی سایت اندروید ، تولید و ساخت نرم افزار اندروید ی می باشد.

خدمات و مزایای نرم افزار در طراحی سایت اندروید

شما می توانید با داشتن یک نرم افزار اندرویدی برای سایت و شرکتتان خدمات ومحصولات خود را برو روی تلفن های همراه آورده و اقدام به فروش ویا معرفی آن ها کنید. داشتن مشتریان ثابت یکی دیگر از مزایایی است که این نرم افزار ها در اختیار ما قرار می دهند ، اگر نرم افزار ما دارای جذابیت ظاهری ، کارکرد آسان و روان و امنیت زیاد بوده و حجمی کم داشته باشد مطمعنا روز به روز بر تعداد کاربران و مشتریان ثابت شما از این طریق افزوده خواهد شد.


هزینه ی ساخت نرم افزار در طراحی سایت اندروید

هر نرم افزار با توجه به هدفی که برای آن ساخته می شود دارای ویژگی های خاصی خواهد بود. این ویژگی ها و میزان انتظاری که شما از یک نرم افزار اندرویدی خواهید داشت برهزینه ی تولید و عرضه ی نرم افزار تاثیر گذاشته و تعیین کننده ی میزان آن خواهد بود. استفاده از استاندارد های طراحی سایت نیز اهمیت زیادی دارد که در مرحله ی طراحی سایت باید رعایت شوند.

Rated 5/5 based on 2273 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©