» » » قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت

 دامنه (نام سایت)از مواردیست که در قیمت طراحی سایت دخالت دارد. البته قیمت دامنه بسیار ناچیز بوده اما باید بصورت سالیانه پرداخت گردد. قیمت دامنه های بین المللی (com, net, org و …) بدلیل نوسان قیمت دلار متغییر و در حدود 12 الی 14 دلار در سال می باشد. فضا یا همان هاست که در قیمت طراحی سایت تاثیرگذار است، فضایی است که بر روی یک سرور به سایت شما اختصاص داده میشود.هزینه هاست نیز بصورت سالیانه پرداخت می گردد و بستگی به عواملی نیز موارد زیل دارد:
حجم فضا یا هاست که بر مبنای مگابایت یا گیگابایت محاسبه می گردد.
پهنای باند هاست که بر مبنای گیگابایت در ماه محاسبه می شود.
نوع و میزان فضای پایگاه داده (DataBase)
تعداد دامنه های قابل میزبانی
نرم افزارهای کاربردی و امنیتی نصب شده بر روی هاست
اگر قیمت طراحی سایت برای شما تبدیل به یک مساله ی مبهم شده است یا اگر به دنبال یک لیست قیمت طراحی سایت هستید با ما باشید و ادامه این مقاله را مطالعه فرمایید:
وقتی فکر داشتن سایت به سرمون میزنه و می خواهیم برای گسترش تجارت و کسب و کار خود سایتی را طراحی کنیم ، چیزی که برامون علامت سوال میشه قیمت طراحی سایت اونه که خیلی هم مهمه.لابد اینم شنیدین که هرچی پول بدین آش می خورین. اما باید بگم که این ضرب المثل زیاد اینجا صدق نمی کنه! متاسفانه برای طراحی سایت،هیچ نرخ ثابت و تعیین شده ای وجود نداره.کافیه تلفن رو بردارید و با چندتا شرکت طراحی سایت تماس بگیرید برای یک سایت با امکانات مشخص، اختلاف قیمت شرکت ها شاید به چند میلیون برسه و همونطور که گفتم الزاماً رقم بالاتر کیفیت بیشتری نصیب شما نمیکنه.

قیمت طراحی سایت بستگی به امکاناتی داره که میخواهید روی سایت داشته باشید. مثلاً یه سایت شرکتی ساده که فقط قراره محصولات رو نمایش بده و آدرس و تلفن در اختیار بازدیدکننده قرار بده، قیمتش قطعاً با یه سایت فروشگاهی که قراره محصول آنلاین بفروشه و خدمات مربوط به اون رو ارائه بده فرق میکنه. بنابراین بایست اول دقیقاً مشخص بشه سایت مورد نظر، چه سایتی هست.
 چه عواملی باعث اختلاف بسیار زیاد قیمت طراحی سایت می باشد؟
 چيزی که برای بسياری از مشتريان ما سردرگمی ايجاد می نمايد اختلاف قيمت زياد در طراحی سايت است.
1) در مجموع توصيه می شود طراحی سايت خود را به شخص نسپاريد. اشخاص با هزينه پايينتر کار ميکنند اما سايت نياز به تغيير دارد و اشخاص مانند شرکت ها پاسخگو نيستند. و خيلی زود مجبور می شويد دوباره از نو هزينه طراحی سايت خود کنيد.
2) از شرکت هايی که تيم برنامه نويسی دارند کمک بگيريد تا مجبور نباشيد برای کوچکترين نياز خود به دنبال يک برنامه نويس بگرديد. تازه آيا بشود طرح شخص ديگری را تغيير داد يا خير!
3) از شرکت هايی که آتليه طراحی دارند کمک بگيريد و از Template آماده استفاده نکنيد وگرنه دير يا زود از هزينه خود پشيمان می شويد
4) به رزومه شرکتها توجه کنيد. بسياری مدعی طراحی سايت هايی هستند که خود کار طراحی آن را انجام نداده اند!
5)شايد با هزينه پايين سايتی طراحی کنيد اما سال ديگر لايسنس آن به اتمام برسد و مثل نرم افزار های Trial سايت شما از دسترس خارج شود!
6)انميشن های داخلی، طراحی بديع و زييا و پشتيبانی فنی خوب و 24 ساعته و خيلی دلايل ريز و درشت ديگر باعث افزايش قيمت طراحی سايت می شود.


گروه مهندسین نیکان، با تکیه بر توانایی‌های فنی و تجربیات خود، بهترین شانس
شما برای دستیابی به بهترین نتیجه است.
طراحی سایت، بهینه‌سازی سایت (سئوهاستینگ و دامنه، طراحی
اپلیکیشن موبایل، برندینگ تحت وب و ... .
همین حالا با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۲۸۴۲۴۲Rated 5/5 based on 2175 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©