» » » طراحی سایت دامپزشکی

طراحی سایت دامپزشکی

طراحی وب سایت دامپزشکی:
این سایت با امکانات بی نظیر خود تمام نیازهای این صنف را پوشش میدهد . این طراحی وب سایت با اسلاید های گرافیکی جذاب و خیره کننده که بر اساس استانداردهای بین المللی ارائه شده است محیطی کاربر پسند(در سطح بین المللی)را ایجاد نموده است.
این نسخه با دارا بودن پنل مدیریتی بسیار ساده و آسان امکان درج مطالب با قابلیت دسته بندی را به مدیر سایت می دهد . این سامانه دارای تقویم انتشار و غیر انتشار است بدین ترتیب که مدیر سایت می تواند به کلیه مطالب تاریخ داده که درتاریخ مشخصی انتشار یابند و در تاریخ دیگری از روی وب سایت ناپدید شوند.سیستم درج تصاویر و مدیریت تصاویر به مدیر سایت این امکان را می دهد تا بتواند تصاویر را در هر جای متن قرار داده و آنها را مدیریت و حتی پوشه بندی کند.سیستم درج مطالب تو در تو این امکان را به مدیر سایت می دهد که چندین متن را به صورت لینک در یک متن و قابل دسترس قرار دهد.سیستم گروه بندی مطالب مخصوص داده های دامپزشکی این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند کلیه مطالب را در دسته بندی های مختلف قرار دهد . سیستم دانلود مطالب دامپزشکی از برنامه هایی است که موجب می شود کاربران بیشتری جهت کسب اطلاعات به این نسخه مراجعه نمایند . سامانه عضویت کاربران از جمله نکات قابل توجه است بدین ترتیب که مدیر سایت قادر است کاربران ثبت نام شده را دسته بندی و مدیریت کند و به هر گروه سطوح دسترسی خاص به مطالب خاص را ایجاد نماید . آلبومی مخصوص مراکز دامپزشکی با قابلیت گروه بندی قدرتمند جهت نمایش تصویری حیوانات ، بیماریها ، داروها و ... در این نسخه وجود دارد. بخش مشاوره زنده صوتی و تصویری این قابلیت را به کاربران می دهد که بتوانند با مدیر سایت مشاوره و ارتباط یابند . سامانه اتصال به جوامع مجازی امکان اتصال سایت به جوامع مجازی چون فیس بوک و گوگل پلاس را جهت افزایش آمار بازدید فراهم می آورد . سیستم تالار گفتگوی مشتریان سیستمی قدرتمند جهت ارتباط تنگاتنگ بین مرکز و کاربر است این تالار با ایجاد اتاقهای گفتگوی مجزا مثلا ( بیماری پرندگان ، سگها و ... ) قابلیت دسته بندی جهت پاسخ به سوالات مشتریان را فراهم می کند . سامانه سوالات متداول جدولی قدرتمند را به مدیر سایت می دهد تا بتواند از طریق آن پاسخی به مشتریان ارائه دهد تا از این جهت در زمان مدیر سایت صرفه جویی به عمل آید . سیستم انتشار مطالب و اشتراک گذاری مطالب برنامه ای قدرتمند برای ارسال آخرین اخبار و تحولات مرکز دامپزشکی می باشد . سامانه دریافت سفارشات و در خواستهای مشتریان از قابلیتهای این نسخه است .
امکانات این نسخه به قرار زیر است :
- پنل مدیریت بسیار ساده ، آسان و کارآمد
- سیستم درج مطالب همراه با عکس ، جدول و ....
- آلبومی مخصوص امور دامپزشکی با قابلیت دسته بندی موضوعی
- سیستم ارتباط با جوامع مجازی از قبیل گوگل پلاس ، فیس بوک و ...
- نرم افزار مدیریت اسلاید شو ، تصاویر با قابلیت دسته بندی آنها
- سیستم گفتگوی صوتی و تصویری جهت مشاوره و دریافت درخواست مشتریان
- تالارگفتگوی با قابلیت ایجاد اتاقهای گفتگو برای رفع نیاز مشتریان
- سامانه سوالات متداول برای رفع سوالات و مشکلات کاربران
- سیستم عضویت کاربران با قابلیت گروه بندی و تعیین سطح دسترسی آنها
- سیستم اشتراگ گذاری مطالب و ده ها امکان دیگر .....

طراحی وب سایت دامپزشکی نیاز به امکانات خاصی از جمله:
طراحی وب سایت ریسپانسیو برای دسکتاپ
طراحی وب سایت ریسپانسیو برای موبایل
طراحی وب سایت ریسپانسیو برای تبلت
مقاله های حیوانات
آموزش ها
معرفی نام حیوانات
معرفی نژاد حیوانات
معرفی غذای مناسب برای حیوانات
آدرس و مشخصات تماس مطب
گوگل مپ
و امکانات بیشتری دارد.
توسعه سایت در طراحی وب سایت دامپزشکی:
طراحی وب سایت دامپزشکی به تنهایی برای شناخته شدن و توسعه کسب و کار کافی نیست، زیرا کسی سایت شما را نمی شناسد که بخواهد وارد آن شود، بنابراین طراحی وب سایت دامپزشکی علاوه بر طراحی وب سایت نیاز به بهینه سازی سایت (سئو) نیز دارد.


گروه مهندسین نیکان، با تکیه بر توانایی‌های فنی و تجربیات خود، بهترین شانس
شما برای دستیابی به بهترین نتیجه است.
طراحی سایت، بهینه‌سازی سایت (سئوهاستینگ و دامنه، طراحی
اپلیکیشن موبایل، برندینگ تحت وب و ... .
همین حالا با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۲۸۴۲۴۲
Rated 5/5 based on 2184 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©