» » » طراحی سایت امنیتی

طراحی سایت امنیتی

شما نیز به عنوان یک مدیر وب سایت با خود فکر کرده اید که اطلاعات وب سایت معمولی شما ارزش دزدیدن و هک نمودن را ندارد. اما باید بدانید که تمامی وب سایت ها همواره در معرض حملات هکر ها قرار دارند.
در چندین سال اخیر افزایش قابل توجهی در تعداد وب سایت هایی که مورد حمله هکرها قرار گرفته و هک شده ثبت شده است.
تهدیدات می تواند در اشکال مختلف آمده و با اهداف گوناگون یک وب سایت را با نرم افزارهای مخرب آلوده کنند، مثلا گسترش نرم افزارهای مخرب به بازدیدکنندگان سایت وسرقت اطلاعات مربوط به مشتری و یا انتشار بدافزارها و سوق دادن نتایج جستجو در اینترنت به نفع خودشان.ولی در اکثر موارد هدف از این رخنه های امنیتی سوء استفاده از وب سرور شماست. گاهی هکرها از وب سرور شما استفاده می کنند تا یک سیستم Email Relayراه اندازی کرده و اقدام به ارسال ایمیل های انبوه تبلیغاتی نمایند. ویا اینکه از سرور شما به عنوان منبع یک فایل سرور برای بارگذاری فایل های آلوده و غیر قانونی خود استفاده می کنند.
همیشه حفظ امنیت اطلاعات و اعتبار وب سایت های کارفرمایان یکی از مهمترین دغدغه های ما است.
ما با به کار گیری امن ترین سرور ها و قویترین نرم افزار های ضد نفوذ هکرها در مرحله اول و استفاده از دانش فنی خود در طراحی وب سایت می توانیم این وعده را دهیم که تقریبا تمام راه های نفوذ به اطلاعات شخصی شما را بسته ایم.
سرورهایی که سایت های کارفرمایان ما بر روی آن ها بار گزاری شده امن ترین سرور ها و هاست ها برای طراحی وب سایت است ، که به صورت روزانه و هفتگی از اطلاعات این سرورها و هاست ها backup گرفته می شود.
 

 


گروه مهندسین نیکان، با تکیه بر توانایی‌های فنی و تجربیات خود، بهترین شانس
شما برای دستیابی به بهترین نتیجه است.
طراحی سایت، بهینه‌سازی سایت (سئوهاستینگ و دامنه، طراحی
اپلیکیشن موبایل، برندینگ تحت وب و ...
همین حالا با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۲۸۴۲۴۲

Rated 5/5 based on 2192 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©