» » » ساختار طراحی سایت

ساختار طراحی سایت

ساختار طراحی وب سایت:

سازگاری طراحی وب سایت با مرورگرهای مختلف:
همان طور که می دانید تعداد زیادی از انواع مرورگر در اینترنت موجود است. می بایست طراحی وب سایت را طوری پیاده سازی کرد تا با آخرین نسخه مرورگرهایی که استفاده زیادی دارند ،به خوبی کار کند.مثل:گوگل کروم ، فایر فاکس

در رابطه با رنگ می توان به رنگ پس زمینه در طراحی وب سایت اشاره کرد که از همه مهم تر می باشد .باید در نظر داشته باشیم بر اساس موضوع طراحی وب سایت رنگ مناسبی را برای پس زمینه استفاده کنیم مثلا در طراحی وب سایت مذهبی نباید از رنگ های قرمز ،صورتی و یا رنگ های این چنینی استفاده کنیم بهتر است از رنگهای سبز و بنفش کم رنگ وکه مناسب اند استفاده بشه یا در مورد سایتی در مورد آرایش خانم ها دیگه اینجا نباید از رنگ های تیره استفاده بشه بهتر است از رنگهای روشنی مثل صورتی یا آبی روشن ،نارنجی و…بهره ببریم .خوب همان طور که گفتیم هدف جذب سایت و افزایش بازدید از آن است .
منو در طراحی وب سایت چیست؟
منوها اولین لینک های مورد توجه در طراحی وب سایت توسط طراح می باشد. حال چه مقدار از صفحات موجود در طراحی وب سایت خود را در منو جایدهی نمایید. منو صفحه به دلیل درج در دیگر صفحات سایت بسیار حائز اهمیت می باشد. پس سعی نمایید در منو طراحی وب سایت خود تنها به درج صفحت ضروری اکتفا نمایید و در درج صفحات با درجه ضروریت کمتر بپرهیزید.

Sitemapدر طراحی وب سایت چگونه ایجاد می شود:
صفحات موجود در طراحی وب سایت خود را با درج در sitemapبه گوگل معرفی کنید. اگر شما صفحه ای را در طراحی وب سایت خود پاک نموده اید آن را به صفحه ای دیگر را طراحی وب سایت خود که مشابه می باشد ریدایرکت نمایید.

 

طراحی وب سایت شامل مراحلی است که اجرای صحیح هر یک از این مراحل در طراحی وب سایت و بهره برداری از طراحی وب سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.لذا به بررسی موردی این مراحل و شناسایی اهمیت هر مرحله در پیاده سازی یک سایت می پردازیم:

1- بررسی اهداف شما از طراحی وب سایت

2-طبقه بندی و دسته بندی صحیح اطلاعات

3-طراحی وبسایت و طراحی گرافیک ان

4- اسلاید شو برای سایت و تبدیل گرافیک به HTML

5-پیاده سازی و برنامه نویسی

6- تست و بارگذاری

7- بارگذاری سایت در فضای نهایی و ورود اطلاعات

8- بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو(SEO)

 
 
 


گروه مهندسین نیکان، با تکیه بر توانایی‌های فنی و تجربیات خود، بهترین شانس
شما برای دستیابی به بهترین نتیجه است.
طراحی سایت، بهینه‌سازی سایت (سئوهاستینگ و دامنه، طراحی
اپلیکیشن موبایل، برندینگ تحت وب و ... .
همین حالا با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۲۸۴۲۴۲


Rated 5/5 based on 2195 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©