» » » افزایش ترافیک سایت

تبلیغات اینترنتی

افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت
در کل برای بهینه‌سازی موثرتر وب‌سایت خود لازم است تا زمانه بیشتری به مطالعه و تحقیق بپاردازید و سایت خود را با اطلاعات و مقالات بروز پر کنید تا در نتایج جستجوی گوگل نتیجه بهتری کسب کنید.از طرفداران صفحه فیسبوک خود،‌ طرفداران توییتر و خوانندگان وبلاگتان نیز همین نتیجه را دریافت خواهید کرد.
تولید تیزر تبلیغاتی در زمینه‌کاری شما و همچنین درج اطلاعات تماس و نام برند، توضیحات کامل محصولات و یا خدمات، می‌تواند سازمان شما را به دیگران معرفی و نیز در کنار آن هدایت و افزایش ترافیک سایت را نیز به همراه داشته باشد. انتشار فایل ویدئویی در وب‌سایت‌هایی با محتوای فایل ویدئویی مانند آپارات و یوتیوب می‌تواند جذب‌کننده بازدیدکننده بیشتری برای وب‌سایت شما باشد.
قرار دادن تصاویر ویدئویی در کمپین‌های موفق ویدئویی موجب بالا رفتن ترافیک وب‌سایت شما می‌شود. وبلاگ‌های تصویری و فیلم‌های تبلیغاتی به آسانی کنار هم در وب‌سایت‌هایی چون یوتیوب منتشر می‌شود.
افزایش ترافیک سایت
ویدئو با کیفیت خوب، ویدئوهای آموزنده در وب‌سایت شما بسیار سودمند خواهد بود. همچنین لینک‌های جذاب و ارسال ویدئو به یوتیوب از راه‌های بسیار مناسب برای افزایش آمار ترافیک وب‌سایت شما می‌باشد.
 از دیگر روش‌های جذب بازدیدکننده بیشتر و افزایش بهینه‌سازی سایت، ایجاد محتوا یا همان تولیدمحتوا و اشتراک‌گذاری صحیح آن می‌باشد. 
در نظر داشته باشید بازدیدکنندگان سایت شما چه محتوایی و با چه تیترهایی نیاز دارد آنها را تولید کرده و بدانید بازدیدکننده برای یافتن چه هدفی و با چه کلمات کلیدی وارد وب‌سایت شما می‌شود. پس از آن، محتواهای تولید شده را در شبکه‌های اجتماعی (social) به اشتراک بگذاریم. این امر هدایت و افزایش ترافیک سایت را برای شما به دنبال خواهد داشت و علاوه بر آن دربهینه‌سازی و سئو وب‌سایت شما تاثیر مثبتی خواهد داشت.
استفاده از دو شبکه اجتماعی اینستاگرام  و تلگرام راه مناسبی برای جذب بازدیدکننده می‌باشد. می‌توان هم‌زمان از هر دو برای اطلاع رسانی به دوستان و طرفداران استفاده کرد. 
هر چه مطالب خود را با کیفیت بالاتر، جالب‌تر و سودمندتر برای کاربران و بازدیدکنندگان وب‌سایت خود ارئه دهید، وب‌سایت شما به طور طبیعی رشد کرده و ترافیک وب‌سایت شما با افزایش چشم‌گیری رو به رو می‌شود. اهمیت این مطب در به روز شدن مطالب مفید شما می باشد که البته می بایست به صورت مداوم و طبق برنامه ریزی انجم شود.
 توصیه ما قرار دادن فیلم به صورت کامل در وب‌سایت و ارسال نسخه تبلیغاتی و کوتاه‌تر به یوتیوب، آپارات و شبکه‌های اجتماعی است. در واقع ایده این روش این است که هر شخصی نسخه تبلیغاتی و کوتاه ویدئو شما را مشاهده می‌کند دلیل قانع‌کننده‌ای برای بازدید از سایت شما خواهد داشت.
تجربه به ما ثابت کرده است که موثرترین روش در بهینه سازی سایت شما،استفاده همزمان از این تکنیک ها می‌باشد.

Rated 5/5 based on 2117 reviews
طراحی سایت
Rated 4.5/5 based on 421 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©