» » » طراحی قالب سایت

طراحی قالب سایت

طراحی قالب سایت با ظاهری مناسب به مهارت، ورزیدگی و دید هنرمندانه نیاز دارد و بهینه سازی سایت این بدان معنی است که شما می توانید از عهده این کار بر آیید. مطالب زیر را برای زمانی که طراحی سایت خود را آغاز می کنید به خاطر بسپارید.

  •  ثابت قدم باشید. زمانی که تصمیم خود را برای طراحی سایت گرفتید طراحی سایت  را در تمامی صفحات پیگیری کنید. 
  • برنامه ويژه ای برای کاربرد رنک در وب سایت خود داشته باشید با مشاوره با کارشناسان نیکان از رنگ هایی استفاده کنید که اهمیت موضوع  طراحی سایت را به خوبی نشان دهد. چه رنگها، بافت و مشخصه های ظاهری ای می تواند توصیف گر منظور طراحی سایت شما باشد. 
  • وقتی برای گسترش کسب و کار خود طراحی سایت را بر میگزینید سعی کنید با کمک و راهنمایی با مشاوران نیکان جلوه های بصری آن را به خوبی مورد توجه قرار دهید. بررسی کنید که آیا متن شما در پس زمینه ای که انتخاب کرده اید قابل خواندن است یا خیر؟
  • از رنگهایی صحیحی که در وب سایت کارایی دارند برای متون و پس زمینه های خود استفاده کنید.
در مورد چگونگی به کار گیری جلوه های گرافیکی در سایت خود تصمیم گیری کنید. هرگز بازدیدکننده سایت را با به کار بردن جلوه های گرافیکی سنگین سردرگم نکنید و سرعت بارگذاری سایت خود را با این کار کاهش ندهید. جلوه های گرافیکی حجیمی که اهداف کوچکی را از طریق آنها دنبال می کنید. 

  • با دقت تمام امکانات و مطالبی را که قصد دارید در طراحی سایت خود قرار دهید انتخاب کنید و کارایی هر یک را در راه ارائه پیام اصلی طراحی سایت بررسی کنید و برای مشاوران بیان نمایید. 
  • دو نمونه از معمول ترین فرم های تصاویر گرافیکی "gif"،"jpg" طبق یک قانون کلی از فرمتJpg برای عکس های بزرگ خبری و... استفاده می شود و از فرمتgif برای عکس های ساده کوچک .
  • وجه داشته باشید که بازدیدکنندگان با استفاده از مرورگر ها و سیستم عامل های مختلفی از وب سایت شما دیدن می کنند. بنا برا این ممکن است دچار مشکلاتی شوند. سعی کنید با کمک و مشاوره کارشناسان نیکان قبل از ارسال سایت طراحی شده آن را با حداکثر تطابق قابل استفاده برای کلیه کارابران اینترنت قرار دهید. 
در صورتی که ایده های نابی برای طراحی قالب سایت خود ندارید از کارشناسان و متخصصان نیکان در این رابطه مشاوره بگیرید زیرا تجربه و دیدگاه فنی این عزیزان در زیبایی و کاربرپسند بودن طراحی سایت شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.


گروه مهندسین نیکان، با تکیه بر توانایی‌های فنی و تجربیات خود، بهترین شانس
شما برای دستیابی به بهترین نتیجه است.
طراحی اختصاصی و حرفه‌ای سایت، بهینه‌سازی سایت (سئو)، هاستینگ و دامنه، طراحی
اپلیکیشن موبایل، برندینگ و ... .
همین حالا با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۲۸۴۲۴۲

Rated 5/5 based on 244 reviews
طراحی سایت
Rated 4.5/5 based on 421 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©