» » طراحی وب سایت وردپرسی و جوملا

مقالات

طراحی وب سایت وردپرسی و جوملا

طراحی وب سایت وردپرسی و جوملا

طراحی وب سایت وردپرسی و جوملا:

 

هر دوی این سبک طراحی وب سایت توسعه دهندگان ، پشتیبان و استفاده کننده بسیاری دارند و همین امر موجب گردیده تا به سرعت باگ سایت ها رفع شود.در صورتی که از این سیستم ها استفاده نمایید و مشکلی برای سایت شما بوجود آید می توانید در طراحی وب سایت های پشتیبان و جوامع کاربری آن مشکل خود را مطرح نموده تا سایر کاربران راهنمایی لازم را در مورد نحوه رفع مشکلات طراحی وب سایت تان اعلام شود.
به طور واقع طراحی وب سایت توسط وردپرس و جوملا امکانات زیادی دارند و در صورتی که نیاز به اضافه نمودن امکان خاصی به پایه اصلی طراحی وب سایت خود داشته باشید می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. به عنوان مثال ممکن است قصد داشته باشید در طراحی وب سایت خود سیستم چت، تبادل نظر، گالری و ... فعال نمایید و این کار را می توانید به راحتی و با نصب کامپوننت و پلاگین مورد نظر انجام دهید.
امکانات اولیه وردپرس و جوملا برای راه اندازی یک طراحی وب سایت معمولی و وبلاگ مناسب است. اما در صورتی که قصد راه اندازی سایت شرکتی و سازمانی و سایت های پیچیده تر را داشته باشید حتما می بایست پلاگین های و اکستنشن های لازم را نصب نمایید. در زیر راهنمایی لازم جهت شروع طراحی وب سایت جوملا و وردپرس:
برای دانلود جوملا به سایتhttp://www.joomla.orgمراجعه نموده و برای دانلود اکستنشن ها بهhttp://extensions.joomla.orgمراجعه نمایید
برای دانلود وردپرس به سایتhttp://wordpress.orgمراجعه نموده و برای دانلود پلاگین ها بهhttp://wordpress.org/pluginsمراجعه نمایید و همچنین برای دانلود قالب های وردپرس بهhttp://wordpress.org/themesمراجعه نمایید.
وردپرس با توجه به میزان استفاده کننده بیشتر آن تعداد قالب های آماده بیشتری به نسبت جوملا دارد و به راحتی می توانید قالب سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در حقیقت وردپرس امکانات آماده بیشتری نسبت به وردپرس دارد و همین موضوع استفاده آن را برای کاربران مبتدی آسان ساخته است و کاربران بدون نیاز به دانش طراحی و برنامه نویسی می توانند سایت خود را راه اندازی نمایند.
جوملا و وردپرس هر دو جزو بهترین سیستم های مدیریت محتوا هستند و امکانات اولیه بسیاری دارند و با استفاده از این ابزارها خیالت شما از بابت رعایت استانداردهای طراحی وب سایت راحت خواهد بود. به عنوان مثال اصول سئو و بهینه سازی وب سایت در این ابزارها به صورت کامل رعایت شده و مسئله اساسی نحوه پیاده سازی طراحی وب سایت توسط این ابزارها می باشد. ممکن است طراح و برنامه نویسی طراحی وب سایت را به درستی و کیفیت طراحی ننماید و ساختار طراحی وب سایت چیدمان درستی نداشته باشد.
در حقیقت کیفیت طراحی وب سایت به سیستم مدیریت محتوا ارتباطی نداشته و مهم آن است که طراح و برنامه نویس با رعایت اصول و استانداردها طراحی وب سایت را انجام دهند.
 

 


گروه مهندسین نیکان، با تکیه بر توانایی‌های فنی و تجربیات خود، بهترین شانس
شما برای دستیابی به بهترین نتیجه است.
طراحی سایت، بهینه‌سازی سایت (سئوهاستینگ و دامنه، طراحی
اپلیکیشن موبایل، برندینگ تحت وب و ... .
همین حالا با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۲۸۴۲۴۲


Rated 5/5 based on 2207 reviews
طراحی سایت
Rated 4.5/5 based on 421 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©