» » گوگل پلاس در بهینه سازی وب سایت

مقالات

گوگل پلاس در بهینه سازی وب سایت

گوگل پلاس در بهینه سازی وب سایت

گوگل پلاس در بهینه سازی وب سایت چه تاثیری می تواند داشته باشد:
در ماه می شبکه اجتماعی جدید گوگل به نام گوگل پلاس با نسخه محدود اولیه شروع به کار کرد و حدود 10 میلیون کاربر گرفت.
گوگل پلاس تشابه چندانی با فیس بوک دارد و به مخاطبان اجازه ایجاد و ساخت پروفایل داده و افراد می توانند اطلاعات شخصی خود را در آن ثبت کنند، با دوستان خود ارتباط بر قرار کرده و به جامعه جهانی آنلاین بپیوندند.
دکمه گوگل 1+ معادل دکمه هایی مانند "Like" در فیس بوک می باشد که کاربر این اجازه را می دهد تا تایید خود را در آن صفحهء مورد نظر در مورد آن ایده، مفهوم،سایت،خدمات و محصولات نشان دهد و در شبکه پخش کنند.
این یک مفهوم جدید نیست که گوگل با استفاده از تعدادی از کاربران با فاکتور های خاص به نتایج جستجو نفوذ کند. این امر به لحاظ تاریخی شامل مکان کاربر، آمار جستجو های گذشته، Boune  rate  از سایت های اصلی و خاص، تنظیمات مرورگر و میزبان دیگر سیگنال ها برای نشان دادن اینکه آیا نتیجه جستجو متناسب با نیاز های خاص کاربران و یا دلیلی برای جستجوی آنها می باشد یا خیر!
در حالی که هنوز رسماً اعلام نشده اما دکمه گوگل 1+ بر شیوه نتایج جستجویی که به کاربران در موتور جستجو اعلام می شود تاثیر گذار است.
ماهیت شبکه های اجتماعی به صورتی است که به افرادی که عضو هستند پیشنهاد می دهد تا علاقمندی ها، باورها و ایده های خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و در نتیجه به احتمال زیاد علاقمند به همان وب سایت ها، منابع و نتایج جستجو خواهند شد.
عامل جدید رنکینگ و یا سیگنال جدید گوگل از چه زمانی شروع به نفوذ در نتایج موتور جستجو خواهد کرد؟
این سوال سختی است اما این احتمال وجود دارد که به یک باره گوگل+ و دکمه 1+ به یک توده بسیار مهم در گوگل تبدیل شود. اینجاست که تعداد و حجم 1+ و سرعت افزایش آنها نشان دهنده تصویب از طرف تعداد قابل توجهی از مردم خواهد بود.
مطمئناً تاثیر 1+ در نتایج جستجوی خود را در حال حاضر می توانید ببینید. با 1+ می توانید نتایج جستجو را تکمیل کرده و نتایج جداگانه بدست آمده در گوگل را کامل کنید. این احتمال وجود دارد که نتایجی که شما 1+ کرده اید در مجموعه ای جدید از نتایج در رتبه های بالا قرار گیرد. این دقیقاً همان رفتاری است که ما انتظار داریم گوگل 1+ به ارمغان بیاورد.
همچنین ما انتظار داریم که 1+ به یکی از عوامل رتبه بندی سایت (رنکینگ) در موتور جستجو تا پایان سال تبدیل شود.
برای بدست آوردن حداکثر مزیت ها و منافع 1+ چه کاری می توانید انجام دهید؟
در حال حاضر سیگنال های 1+ تنها در مورد نفوذ در نتایج جستجوی شخصی کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. اما به احتمال زیاد انجام تغییرات در پایان سال جاری انجام می شود، بنابراین زمان آن فرا رسیده که برای استفاده هر چه بیشتر از این فرصت در ارتقاء رنکینگ استراتژی مناسبی ایجاد کرده و به کار ببرید.
به این ترتیب زمانی که گوگل با تلنگری شما را از مزایای 1+ برخوردار می سازد، شما جلوتر از بقیه رقبای خود در بازار اینترنت قدم بر خواهید داشت.
توسعه دهندگان وب سایت و متخصصان سئوو طراحی وب سایت باید 1+ را برای وب سایت تان معرفی نمایند. البته ایده بسیار خوبی است که هم زمان در فیس بوک و در بازاریابی شبکه های اجتماعی از مزیت های دکمهء like آن برای ارتقاء بازار سایت خود استفاده کنید.


 

 
 گروه مهندسین نیکان، با تکیه بر توانایی‌های فنی و تجربیات خود، بهترین شانس
شما برای دستیابی به بهترین نتیجه است.
طراحی سایت، بهینه‌سازی سایت (سئو)، هاستینگ و دامنه، طراحی
اپلیکیشن موبایل، برندینگ تحت وب و ... .
همین حالا با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۲۸۴۲۴۲ 

 


Rated 5/5 based on 2216 reviews
طراحی سایت
Rated 4.5/5 based on 421 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©