» » موتور جستجوی Brain با بهره گیری از هوش مصنوعی

مقالات

موتور جستجوی Brain با بهره گیری از هوش مصنوعی

موتور جستجوی Brain با بهره گیری از هوش مصنوعی

موتور جستجوی Brain با بهره گیری از هوش مصنوعی
Brain محصول جدیدی از جری یو است که بر اساس یک الگوریتم پیشرفته ساخته شده و مانند یک دستیار مجازی برای کاربرانش کار می کند؛ البته با داشتن اطلاعاتی از قبیل این که کاربران چه کسی هستند، چه کار می کنند و در آینده می خواهند چه کاری انجام دهند و این موتور جستجو ادعا می کند که می تواند جایگزین گوگل شود.برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول با ما همراه باشید.
جری یو که به خاطر آخرین کارش-سرویس تحویل غذای چینی در Benai.com- معروف شده است، با کمک تیمی از بهترین مهندسان جوان چینی در شرف راه اندازی Brain LLC در ایالات متحده است. مهندسان Brain LCC ادعا کرده اند که یک الگوریتم پیشرفته را توسعه داده اند که قادر است بر اساس هوش مصنوعی و بدون نیاز به جست و جو، مناسب ترین اطلاعات را به کاربران تحویل دهد. الگوریتم پیشرفته ی Brain توانسته است با دقت و صحت باور نکردنی ای به سوالات Quora پاسخ دهد. اما به گفته ی جری یو، این فقط شروع کار است و تیم اش قصد دارد که در نهایت این الگوریتم پیشرفته مانند مغز خود کاربران خدمت کند. به گفته ی یو:
اگر گوگل یک موتور جست وجوست، Brain هم یک موتور هدف دار است.
یو می خواهد، Brain در آینده به دستیار خصوصی مجازی برای هر کاربر تبدیل شود البته با داشتن اطلاعاتی از قبیل این که چه کسی هستند، چه کار می کنند و در آینده می خواهند چه کاری انجام دهند. Brain، مجموعه ای از اطلاعات را طبق پروفایل کاربران ایجاد می کند و آن اطلاعات را به یک پلتفورم اجتماعی ملحق می کند تا کاربرانی که علایق مشابهی دارند را به هم وصل کند. یو می گوید: "من بیشتر از چهار سال به طور متوالی روی این الگوریتم کار کرده ام. "البته بد نیست بدانید که او تا به حال 1.5 میلیون دلار از یک سرمایه گذار بانفوذ چینی دریافت کرده است. لازم به ذکر است زمانی وی که Benai.com را می ساخت، اوقات فراقت اش را با کار بر روی روباتیک و برنامه نویسی سپری می کرد و شاید همین علایق اش منجر به شکل گیری ایده ی موتور جستجوی برین شده باشد!

 

Rated 5/5 based on 2243 reviews

کلمات کلیدی :

طراحی سایت
Rated 4.5/5 based on 421 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©