» » واکنش گرایی در طراحی سایت

مقالات

واکنش گرایی در طراحی سایت

واکنش گرایی در طراحی سایت

امروزه کار با اینترنت یکی از مهمترین گزینه‌ها است که هر فرد باید آموزش دیده باشد برای پیشرفت کسب و کار و کامل شدن اطلاعات خود که لزوما باید هر فردی در این جامعه که هر روز رو به پیشرفت است اطلاعات کافی داشته باشد. که در این صورت می‌تواند کسب و کار خود را به صورت آنلاین پیگیری و رونق دهد که باعث پیشرفت کسب و کار خود شود.

امروزه با توجه به پیشرفت طراحی‌سایت می‌توان سایت ها را در ابعاد کوچک و بزرگ طراحي کرد به طوري كه محتويات آن ها در هنگام نمايش در رسانه هاي مختلف دچار بهم ريختگي نشوند. این خصلت را خاصيت واکنش گرايي می نامند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با این شماره 47-22637842 تماسل حاصل نمایید.

 
 سایت واکنش گرایی- گروه مهندسین نیکان

اخيرا برای نشان دادن وب سایت در گوشی هاي تلفن همراه، طراحی و برنامه نویسی مجزايي تحت عنوان نسخه تلفن همراه انجام می شد. وقتی می خواهیم با گوشی وارد سایت شویم سرور با توجه به اطلاعات مرورگر كاربر تشخیص می داد که کاربر سایت را با گوشی باز می کند در این حالت محتوای گوشی را در همان آدرس به کاربر نشان می دهد.

با استفاده از طراحی سايت واکنش گرا دیگر نیازی نیست برای یک وب سایت هر دو نسخه نرم افزاري دسكتاپ و موبايل به صورت جداگاه طراحي شود. درطراحی سایت واکنش گرا ساختار لایه های سایت شناور طراحی می شود که باعث می شود عرض صفحه- سایز متن و ... در اندازه های مختلف اجرا می شود که این کار به طور خودکار انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با گروه مهندسین نیکان تماس بگیرید.

 
 


 سایت ریسپانسیو - گروه مهندسین نیکان

 

 

سایت واکنش گرا برای رفتار سایت نسبت به تغییر دستگاه هاي مختلف مانند تبلت، موبایل، لپ تاپ، تلویزیون های هوشمند و همچنین تغییر رزولوشن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت یا فردی که خود را درخور پیشرفت و موفقیت در کسب و کار مي‌داند، وب سايتي بايد داشته باشد كه اطلاعات خود را به بهترين نحو به كاربران ارائه دهد.

با توجه به این امکان بی نظیر، کاربر تعامل بهتری با سایت برقرار کرده و این تکنیک تاثیر مثبت و جذب بیشتری روی کاربر خواهد داشت. هم اکنون موقع تغییر و ارائه سایت در محتوایی جدید و قالبی پیشرو می باشد.

 

مطالب مشابه:


Rated 5/5 based on 2352 reviews
طراحی سایت
Rated 4.5/5 based on 421 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©