» » طراحی سایت

مقالات

طراحی سایت

طراحی سایت

رونق کسب و کار هدف تمام صاحبان مشاغل است و طراحی سایت، یکی از مهم ترین راه های رسیدن به این رونق. به بیان ساده تر، هیچ کس بدش نمی آید ویترینی داشته باشد و در آن اجناس خودش را به عرضه عموم بگذارد. چه بهتر که این ویترین در جاهای مختلف نصب شود و افراد در محله ها، شهرها و حتی کشورهای مختلف بتوانند آن را ببینند و از صاحبش خرید کنند. سایت شما، حکم ویترین سیار شما را دارد. 
فرض کنید یک فروشگاه دارید. برای طراحی ویترین آن به چه مواردی توجه می کنید؟ همین را می توانید به طراحی سایت هم تعمیم داده و ویژگی های سایتی که می خواهید را پیدا کنید. بعد هم طراحی سایت را به ما بسپارید!
 
طراحی سایت
 


نوع محصولات و خدماتی که عرضه می کنید و شکل عرضه ی آن ها بیشترین تاثیر را روی طراحی سایت دارند. به نوعی که اگر قصد شما فقط عرضه و معرفی کارها و مجموعه باشد، طراحی سایت شما در قالب سایت های سازمانی خواهد بود. اما اگر قصد فروش محصول به صورت آنلاین و از طریق سایت را داشته باشید، طراحی سایت در دسته ی سایت های فروشگاهی قرار می گیرد. 
بعد از انتخاب دسته ی اصلی طراحی سایت، باید قسمت های عمده ی آن را مشخص کنید. قسمت های عمده معمولا شامل بخش معرفی مجموعه، معرفی محصولات، راه های ارتباطی و بخش بلاگ یا مقالات می شوند که تاثیر مهمی هم در سئوی سایت دارند. دیدن نمونه های مشابه برای انجام این کار راه حل خوب و مفیدی است. با توجه به سابقه ی طولانی ما در طراحی سایت، امکان مشاهده ی نمونه های موفق در نمونه کارهای نیکان نیز فراهم است. 
طراحی سایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، می تواند فارغ از محدودیت های زمان، به اثری جاودانه تبدیل شود. قالب کلی سایت، رنگ بندی آن، رابط کاربری آسان از مواردی است که با توجه به نوع کسب و کار شما باید انتخاب شوند و در طراحی سایت و برنامه نویسی آن، بسیار مهم هستند. 
عامل مهم دیگر برای طراحی سایت، به روز بودن آن است. یعنی سایت مطابق با آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا طراحی شود و همچنین ریسپانسیو باشد. ریسپانسیو بودن یک سایت به معنای آن است که سایت در نمایشگر دستگاه های مختلف مثل کامپیوتر، تبلت و موبایل ها، به درستی نشان داده شود.
 
طراحی سایت
 
Rated 5/5 based on 2496 reviews
طراحی سایت
Rated 4.5/5 based on 421 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©