» » » راهکارهای مهم سئو

تبلیغات اینترنتی

راهکارهای مهم سئو

راهکارهای مهم سئو

راهکارهای مهم سئو:
به معنای بهینه سازی سایت برای افزایش رتبه در موتور های جستجو است.سئو یا (Seo) مخفف شده ی کلمه ی (Search Engine Optimization)
در زمینه افزایش بهینه سازی(سئو) یک سایت راهکارهای مختلفی وجود دارد که شما می‌توانید از آنها استفاده کنید. تولید محتوا کمک شایانی در رابطه با افزایش رتبه وب سایت و همچنین کسب جایگاه برتر در صفحات گوگل می‌کند. بهره مندی از علم بهینه‌ سازی وب‌ سایت و همچنین خدمات موتور جستجو گوگل و دیگر موتورهای جستجو، بهترین شرایط را فراهم می‌آورد تا شما بتوانید به گسترش تجارت و روابط خود با مشتریان و مخاطبین در تمام نقاط جهان بپردازید.
بهینه‌ سازی وب‌ سایت فرآیند ساده‌ و راحتی نیست که به راحتی پیاده‌سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد، علم پیش‌زمینه‌ای و صبر بسیار است. موتور‌های جستجو با تغییر مداوم الگوریتم‌های رتبه‌بندی، خود را غیرقابل پیش‌بینی می‌کنند، بنابراین وظیفه مهندسین بهینه‌ساز به‌روز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است.
 

راهکارهای مهم سئو

 چندین راهکار افزایش سئو سایت در موتورهای جستجو وجود دارد:
1-تعیین کردن عنوان وب‌ سایت
2-افزودن تحلیل‌ گر گوگل در هر صفحه
3-از وبلاگ‌ها و وب سایت های هم موضوع لینک گرفتن و به وبلاگ‌ها و وب سایت های هم موضوع لینک دادن
4-کاهش کدهای اضافی
(کدهای CSS ,javascript را به عنوان فایل‌های خارجی استفاده کنید؛ به‌گونه‌ای که در سورس اصلی سایت مانند index.php قرار نگیرند
5-بهینه کردن تصاویر وب سایت
(سعی کنید در عین کم نشدن کیفیت تصویر حجم آن را کم کنید. این کار تأثیر مستقیمی در باز شدن صفحات سایت شما دارد)
6-استفاده از منابع معتبر فیزیکی و پهنای باند سرور
(از هاستی استفاده کنید که مرکز داده آن از چندین منبع پهنای باند استفاده کند)
7-قسمت کلمات کلیدی را با کلمات کلیدی محتوای سایت خود پر کنید هرگز از کلمات کلیدی غیر مرتبط استفاده نکنید
8-عدم استفاده از تگ های اصلی در هدر وب سایت 
شاید غیر قابل باور به نظر برسد،چون80درصد از ترافیک سایت ها توسط گوگل پشتیبانی می شودوباید اماده هر اتفاقی باشید،چون ممکن است گوگل سایت شما را جزء بدترین سایت ها در نظر بگیرد، در این موارد،به دنبال راه‌هایی همچون افزایش ترافیک وب‌سایت و جذب مخاطب از طریق شبکه‌های اجتماعی، یوتیوب و وبلاگ‌ها باشید، این منابع در صورتی که شما افت رتبه در گوگل داشته باشید، نگرانی شما را کم‌تر خواهد کرد.
سعی کنید یک برند، لوگو و نام تجاری منحصر به فرد برای شرکت، سازمان و یا حتی وب سایت خود انتخاب کنید.
نیکان چطور به افزایش رتبه وب‌سایت شما در موتورهای جستجو کمک می‌کند؟
هنگامی که نیکان کار بر روی پروژه بهینه‌سازی یک وب‌سایت را شروع می‌کند، با بررسی و ایجاد تغییراتی در کد‌های آن، نسبت به بهینه‌سازی کد‌ها اقدام می‌کند تا علاوه بر افزایش سرعت لود شدن یا به عبارت دیگر بالا آمدن وب‌سایت، استاندارد‌های گوگل را در زمینه کدنویسی رعایت کرده و امتیاز بیشتری برای وب‌سایت کسب کند.
علاوه بر آن با ایجاد بلاگ و محتواگذاری در آن، موضوعات مرتبط با فعالیت وب‌سایت را افزایش می‌دهد.
همچنین بهینه‌سازی متون و تصاویر سایت نیز بخش دیگری از فعالیت‌های نیکان هنگام انجام پروژه بهینه‌سازی (سئو) یک وب‌سایت است. 

Rated 5/5 based on 239 reviews
طراحی سایت
Rated 4.5/5 based on 421 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©