» » سایت ساز

محصولات

سایت ساز

سایت ساز

بدون دانش برنامه نویسی برای خودوب سایت حرفه ای بسازید !!!!!
طراحی و پیاده سازی سایت کار هر فردی نیست ! برای راه اندازی یک وب سایت شما باید زبان های برنامه نویسی مانندhtml , css , jquery , javascript و phpرا بلد باشید و علاوه بر این ها تجربه کافی در مورد نحوه استفاده از آنها را داشته باشید !
در صورتی که قصد راه انداری وب سایت به راحت ترین شیوه ممکن را داشته باشید ، می توانید از سایت ساز های آنلاین استفاده کنید .سایت ساز های بسیار زیادی در اینترنت وجود دارند که پیدا کردن یک سایت ساز آنلاین خوب با تمامی امکانات، کار ساده ای نیست ! به روایتی دیگر سایت ساز های موجود هیچ کدام کامل و بی نقص نیستند و ممکن هست هرکدام ویژگی های خاصی را داشته باشند !
گروه مهندسین نیکان بعد از ماه ها تلاش و کار بی دریغ، در نهایت سامانه سایت ساز آنلاین و اختصاصی نیکان را طراحی کرده است که شما می توانید بدون دانش برنامه نویسی، تنها با چند کلیک ، وب سایت خود را طراحی کنید !
این سامانه امکانات بسیار زیادی دارد و شما می توانید به وسیله Drag & Drop و چند کلیک ساده ، در مدت زمان کوتاهی وب سایت هایی نظیر وب سایت های بزرگ ایرانی و یا خارجی (چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ امکانات) برای خود و یا دیگران طراحی کنید !

 
 
 

Rated 5/5 based on 287 reviews
طراحی سایت
Rated 4.5/5 based on 421 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©