» » طراحی وب سایت کتاب فروشی

مقالات مرتبط با طراحی سایت

طراحی وب سایت کتاب فروشی

طراحی سایت کتاب فروشی و کتابخانه ، انتشارات و لوازم التحریر
شرکت تیام رایان ارتباط برای آن دسته از همشهریان عزیز که در زمینه کتاب و لوازم التحریر فعالیت دارند ، طراحی سایت کتاب را انجام می دهد  . این نوع سایت با دارا بودن امکانات لازم مناسب برای استفاده جهت کتابفروشی، کتابخانه و انتشارات می باشد . در این گونه سایت ها بخشی را به عنوان مطالعه آنلاین می توان در نظر گرفت و فایل های pdf کتاب ها را در آن قسمت برای کاربران قرار داد . با طراحی سایت کتاب علاوه بر معرفی کسب و کار شما در اینترنت ، امکان دسترسی مشتریان به کتاب ها فراهم شده و انتخاب برای آنها راحت تر می گردد زیرا اطلاعات انواع کتاب بر اساس دسته بندی منظمی قرار داده می شود و کتاب ها بر اساس نام ،نام ناشر ، موضوع  قابل جستجو می باشند  . در طراحی سایت کتاب برخورداری از امکان جستجوی پیشرفته یکی از مهم ترین ویژگی ها می باشد .
اهمیت سئو و طراحی سایت کتاب برای انتشارات
اگر ناشر هستید ، دارا بودن یک وب سایت در بازار رقابتی کنونی برای شما امتیاز محسوب می گردد ، طراحی سایت کتاب برای شما مطابق با رنگ دلخواه و امکانات مورد نیاز شما انجام می گردد . علاوه بر معرفی انتشارات شما در اینترنت روزانه بازدید کننده های زیادی از موتور جستجوگر گوگل به سایت شما هدایت خواهند شد و البته این امر نیازمند اجرای بهینه سازی سایت و سئو برای سایت شما می باشد .با طراحی سایت کتاب از امکانات زیر بهره مند خواهید شد :
– معرفی کامل انتشارات شما در اینترنت
– قرار دادن یک گالری جهت نمایش تمام کتاب های منتشر شده توسط انتشارات شما به همراه جزییات و مشخصات و تصویر روی جلد هر کتاب

طراحی سایت کتاب با قالب و پوسته ای متناسب و در شان انتشارات شما
طراحی سایت کتاب فروشی منجر به مشتری یابی در اینترنت می شود و هم مشتری حضوری را به خرید اینترنتی مشتاق می کند. که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مشتری می شود. همچنین به گونه ای تبلیغات کتاب و فروشگاه کتابفروشی شما نیز است. به این صورت که مشتری با جستجو درگوگل سایت شما را پیدا می کند و نشانی فروشگاه را می بیند و برای خرید حضوری به فروشگاه شما مراجعه می کند و یا اینکه از قسمت خرید اینترنتی کتاب را تهیه می کند.
خصوصیات طراحی سایت کتاب فروشی:
طبقه بندی متناسب کتاب به شیوه های گوناگون
امکان خرید اینترنتی و پرداخت بانکی
امکان فروش کتاب های الکترونیکی
قرار دادن عکس هایی از فروشگاه و نشانی دقیق فروشگاه به منظور مراجعه حضوری
امکان ثبت درخواست کتاب از طریق بازدیدکننده ها

 
گروه مهندسین نیکان، با تکیه بر توانایی‌های فنی و تجربیات خود، بهترین شانس
شما برای دستیابی به بهترین نتیجه است.
طراحی سایت، بهینه‌سازی سایت (سئوهاستینگ و دامنه، طراحی
اپلیکیشن موبایل، برندینگ تحت وب و ....
همین حالا با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۲۸۴۲۴۲
 


Rated 5/5 based on 2290 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©