» » » طراحی سایت b2c

طراحی سایت b2c

طراحی سایت b2c

طراحی وب سایت b2c:
طراحی وب سایت b2c موئثر ترین راه در تجارت الکترونیک و فرایند خرید،فروش یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق اینترنت فراهم کرده و طراحی وب سایت b2c امکان تجارت مستقیم بین فروشنده با مصرف کننده یا Business to Consumer ایجاد میکند.
طراحی وب سایت b2cبا گسترش اينترنت بسيار افزايش پيدا كرده به طوری كه هر کسی با در نظر گرفتن کمی زمان محصول یا خدمات مورد نياز خود را خريداری می كنند و به اینترنتی مبلغ آن را پرداخت می نمایند.

 


 


تجارت از نوع b2c مزايای فراوانی برای فروشنده محصول و خريدار در بر دارد. از مزایای طراحی وب سایتb2c  برای فروشندگان اين است كه مشتريانش فقط به مغازه و فروشگاه یا به مکانی برای کسب در امد محدود نمی شوند و شامل بازدیدکنندگان دنیای مجازی نیز می شود كه به خودیه خود باعث فروش بيشتر محصولات و برندینگ شود. از سوی ديگر خريدار يك كالا ترجيح ميدهد اطلاعات مربوط به چند محصول را در اختيار داشته باشد و با مقايسه ی آنها بهترين را برگزيند كه اين امر در محيط فروشگاه به خوبی و آسانی يك وب سايت امكان پذير نيست.
با طراحی وب سايتb2c،‌خريدار يك محصول می تواند اطلاعاتی از كالای مورد نياز خود را دريافت كند و براساس ويژگی های ظاهری همچون نوع، رنگ، وزن و اندازه به مقايسه كالاها بپردازد و همچنين قيمت ها را نيز مورد بررسی قرار دهد و در آخر با انتخاب محصول و فروشنده مورد نظر خود به آساني خرید خود را انجام دهد. همه ي اين مراحل با صرف زماني كوتاه صورت ميگيرد، بدون اين كه وقت خود را در خيابان ها و فروشگاه ها هدر دهد و در آخر هم به محصول مطلوب نرسد!
داشتن فروشگاه الکترونیک مثل داشتن یک مغازه در دنیای واقعی است و طراحی وب سایتb2c  مانند داشتن یک بازارچه در دنیای واقعی است که شما می توانید مغازه های خود را در آن اجاره دهید، ما ميتوانيم با طراحی وب سايت b2cشما را به اهدافتان برسانيم و وب سايت شما را در نتايج جست و جوی گوگل برتر نماییم.
 


گروه مهندسین نیکان، با تکیه بر توانایی‌های فنی و تجربیات خود، بهترین شانس
شما برای دستیابی به بهترین نتیجه است.
طراحی سایت، بهینه‌سازی سایت (سئوهاستینگ و دامنه، طراحی
اپلیکیشن موبایل، برندینگ تحت وب و ... .
همین حالا با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۴۲

Rated 5/5 based on 2176 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©