» » » طراحی سایت مجله اینترنتی

طراحی سایت مجله اینترنتی

برخی از امکانات طراحی وب سایت مجله اینترنتی:

درج مطالب به گونه ی نوشتاری و یا به صورت فایل های مدیا برای بازدیدکنندگان ، تبلیغات از شرکت های تجاری برای مجله ی الکترونیک ، تعیین سطح دسترسی برای کاربران خاص ، قرار دادن اخبار مختلف و امکان ثبت و نمایش تاریخ برای انتشار اخبار ، قرار دادن آلبوم‌ های متنوع تصویری ، گذاشتن نظرسنجی در وب سایت و جمع آوری کردن نظرات مخاطبین وب سایت ، امکان فروش محصولات فرهنگی که با نام روزنامه و مجله از آنها یاد میشود ،نمایش دادن متون و مطالب به صورت متحرک و ثابت ، ثبت نام خوانندگان و مدیریت اعضای وب سایت ، امکان مدیریت منو‌ها و صفحات سایت و خیلی از امکانات دیگر که با توجه به نیازمندی مشتری در وب سایت قرار داده میشود

نمی توان گستردگی استفاده از دنیای اینترنت را به آسانی نادیده گرفت و از آن چشم پوشی کرد ، همه با توجه به نیاز ها و کارهایشان کم و بیش مقداری از وقتشان را در دنیای اینترنت صرف میکنند ، بعضی ها به بازی می پردازند و عده ای هم به جستجو و مطالعه و غیره .

بسیاری از مردم در سراسر این جهان برای مطالعه روزنامه و مجلات خود نیز از اینترنت استفاده می کنند . آنها در منزل بوسیله لپ تاپ و یا کامپیوترشان یا حتی زمانی که بیرون از خانه هستند میتوانند به مطالعه بپردازند چون نرم افزارهایی هستند که مخصوص گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید بوده و کاربر میتواند از طریق این نرم افزارها و اینترنت گوشی خود به راحتی به مطالعه ی روزنامه و مجلاتی که دوست دارد بپردازد.

پس مخاطبان محدودیت زمان و مکانی از نظر مطالعه پیدا نمی کنند و در هر مکانی که باشند از طریق اینترنت به راحتی می توانند به روزنامه و یا مجله ی مورد نظر خود دسترسی داشته باشند .

مجله های الكترونيكی و اینترنتی، نشريه‌ای هستند كه هم ويژگی مجلات چاپی را دارا هستند ، و هم امکانات خاصی دارند که در شماره‌ های پياپی منتشر میشوند آن هم به صورت الكترونيكی و بعد مورد استفاده قرار می گیرند .

این نوع مجلات را میتوان ذخيره کرد با فرمت PDF، یا صفحات آنها را چاپ کرد ، یا در صورت نیاز از طریق اینترنت یا سی دی آنها را منتشر کرد .

 
 

گروه مهندسین نیکان، با تکیه بر توانایی‌های فنی و تجربیات خود، بهترین شانس
شما برای دستیابی به بهترین نتیجه است.
طراحی سایت، بهینه‌سازی سایت (سئوهاستینگ و دامنه، طراحی
اپلیکیشن موبایل، برندینگ تحت وب و ...
همین حالا با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۲۸۴۲۴۲

Rated 5/5 based on 2191 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©