» » » طراحی سايت واکنش گرا

طراحی سايت واکنش گرا

عصر فناوری وتکنولوژی در قرن 21 ام منجر به استفاده هم زمان کاربران از تلفن همراه، تبلت، رایانه ی شخصی و لپ تاپ برای دسترسی به اینترنت و بازدید از وب سایت شده است. به همین علت روش های طراحی سایت جهت تغییرپذیر نمودن رزولوشن صفحات وب سایت پدید آمد تا کاربران یک سایت بتوانند نه تنها در لپتاپ و رایانه ی شخصی خود، بلکه در تلفن همراه خود بدون هیچ مشکل و دغدغه ای از سایتها در ابعاد یک تلفن همراه بازدید نمایند. 

 

 

 

 

طراحی سايت واکنش گرا یکی از مهمترین موارد طراحی سایت است که از اهمیت خاصی برخوردار است و امروزه در تمامی سایت ها در کل جهان به کار می رود .

با ایجاد و   ریسپانسیو دیگر نیازی نیست برای هر دستگاه مانیتورینگ یک سایت جداگانه طراحی کرد. در نظر بگیرید اگر بخواهیم برای آی پد، آی فون و کامپیوترهای معمولی قالبی طراحی کنیم، چه هزینه ای می بایست پرداخت نماییم. جالب اینجاست که اگر روزی وسیله جدید به بازار معرفی و به سرعت همه گیر شود، میبایست هزینه جدیدی برای طراحی قالب آن صرف شود، اما تمامی این مشکلات با طراحی سایت ریسپانسیو به پایان دوره ی خود رسیده اند.

به صورت خلاصه کاهش هزینه ها، کاهش زمان سبقت از رقبا، افزایش ترافیک سایت و همچنین جلوگیری از تکرار محتوای سایت را می توان از مزایای طراحی سایت واکنشگرا دانست.

Rated 5/5 based on 293 reviews
طراحی سایت
Rated 4.5/5 based on 421 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©