» » » طراحی سایت b2b

طراحی سایت b2b

طراحی وب سایت b2b:
بسیاری طراحی وب سایت b2b را با طراحی وب سایت b2c اشتباه میگیرند. در طراحی وب سایت b2b هدف طراح سایت ایجاد ارتباط بین تولید کننده و فروشنده است یا دو خدمات دهنده و در این میان مصرف کننده نهایی مد نظر نمی باشد. اما در طراحی وب سایت های b2c هدف طراح وب سایت ایجاد ارتباط بین فروشنده و یا تولید کننده با مصرف کننده است. بسیاری دیگر نیز طراحی وب سایت b2b را با طراحی وب سایت تبلیغاتی اشتباه میگیرند.
شاید دلیل اصلی این است که بسیاری به دنبال راه اندازی وب سایتی مانند alibaba.com (بزرگترین وب سایت b2b) هستند اما به دلیل عدم آگاهی کافی موفق به راه اندازی آن نمی شوند.
این عدم آگاهی می تواند سیاست های طراحی وب سایت سایت، هزینه های آن و دانش نسبت به طراحی وب سایت های b2b و راهکارهای موفقیت آنها می شود.
پکیج طراحی وب سایت b2b ما امکانات سایتی مانند علی بابا را ندارد!!!! اما چرا؟ به این دلیل که ما معتقدیم راه اندازی چنین سایتی با سرمایه اندک منجر به شکست می شود و در قالب یک پکیج آماده قابل ارائه نیست.
اپلیکیشن B2B نرم افزاری است که بستری مناسب برای تبادلات تجاری بین کسب و کارهای مختلف بصورت آنلاین فراهم می‌آورد.از طریق این نرم‌افزار می‌توان وب سایتی راه‌اندازی نمود تا بنگاه های اقتصادی تولیدی و صنعتی با عضویت در آن به معرفی فعالیت ها، محصولات و خدمات، اطلاعات تماس خود (مشابه یک وب سایت کامل و مستقل) پرداخته و با سایر شرکت ها برای تبادلات تجاری به سادگی ارتباط برقرار نمایند.یعنی اگر این وب سایت را مشابه یک نمایشگاه با غرفه‌های نامحدود در نظر بگیریم، هر شرکتی می‌تواند یکی از غرفه ها را برای معرفی محصولات و خدمات خود برای زمان مشخصی اجاره نماید.به عبارت دیگر سایتی می‌باشد به همراه تعداد نامحدود از سایت های دیگر که در دل خود جا داده است.

 


گروه مهندسین نیکان، با تکیه بر توانایی‌های فنی و تجربیات خود، بهترین شانس
شما برای دستیابی به بهترین نتیجه است.
طراحی سایت، بهینه‌سازی سایت (سئوهاستینگ و دامنه، طراحی
اپلیکیشن موبایل، برندینگ تحت وب و ... .
همین حالا با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۲۸۴۲۴۲

 

 

Rated 5/5 based on 2177 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©