» » » طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانشگاهی:
طراحی وب سایت دانشگاهی و یا پورتال دانشگاه راه حل مناسبی جهت مدیرییت برنامه دانشجویان است. در این روش طراحی وب سایت علاوه بر بهره وری از نرم افزار های سایت ساز می توانید از ماژول آزمون ساز جهت برگزاری آزمون، صدور کارنامه آنلاین، سطح بندی سوالات، تعریف محدوده های برگزاری آزمون. نرم افزار مالی آموزشی جهت فرایند هایی از قبیل ثبت نام دانشجو، تعیین دوره ها و ثبت اطلاعات استید و پایه حقوق ساعتی فراهم می گردد. ماژول مطلب کار مدیریت مقالات و اطلاعات آموزشی را در طبقه بندی های مختلف توسط گروه های مختلف آموزشی ایجاد و مدیریت می نماید.

پیاده سازی و طراحی وب سایت جامع و کامل که رابط کاربری معقول و زیبا و جذاب دارد می تواند در جذب کردن دانشجویان و اساتید بسیار موفق عمل کند و نیاز های آنان را به اسانی براورده کرده و بازدید سایت را نیز افزایش دهد .بنابراین داشتن و طراحی وب سایت موفق برای دانشگاه امری ضروری است .
 طراحی وب سایت های آموزشی و دانشگاه نوعی از طراحی وب سایت بوده که به صورت آنلاین و آفلاین به مسائل و بخش های آموزشی در زمینه هایی که مورد نیاز کاربران است می پردازند.
 طراحی وب سایت دانشگاه یک پورتال دانشگاهی برای اطلاع رسانی دانشگاه به دانشجو است که با دارا بودن امکانات لازم یک تعامل را بین دانشجویان و اساتید به وجود آورده است.
طراحی وب سایت دانشگاهی را می توان در قالبی به صورت پرتال دانشگاهی انجام داد.مرحله ی برنامه نویسی این سیستم را باید با سطح امنیتی و کیفیتی خیلی بالا انجام داد زیرا وب سایت های موسسات آموزشی و طراحی وب سایت دانشگاهی از نظر امنیت بسیار حساس هستند.

 

طراحی سایت دانشگاهی

 
 
 

 


گروه مهندسین نیکان، با تکیه بر توانایی‌های فنی و تجربیات خود، بهترین شانس
شما برای دستیابی به بهترین نتیجه است.
طراحی سایت، بهینه‌سازی سایت (سئوهاستینگ و دامنه، طراحی
اپلیکیشن موبایل، برندینگ تحت وب و ... .
همین حالا با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۲۸۴۲۴۲

 

 

Rated 5/5 based on 2182 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©