» » روش هایی ساده برای فروش بیشتر از طریق وب سایت

مقالات

روش هایی ساده برای فروش بیشتر از طریق وب سایت

روش هایی ساده برای فروش بیشتر از طریق وب سایت

 

اگر بدون برنامه ریزی و مشخص کردن هدف اقدام به طراحی سایت کنید، قطعا زمان و پول خود را از دست داده اید. برای افزایش فروش و بازده از طریق طراحی سایت حتما به نکات زیر توجه کنید:

 

1- منحصر به فرد بودن سایت

اگر وب سایتتان مشابه با سایر سایت های هم صنف خود باشد، در دید کاربر منحصر به فرد و خاص به نظر نمی اید. اگر سعی در خاص کردن سایت خود داشته باشید که نیازهای کاربر را برطرف کند، بازدیدکننده سایتتان بیشتر می شود.

2- استراتژی برای افزایش ترافیک سایت

مخاطبان و کاربران تنها هدفشان خرید از سایت نیست. بنابراین مطالب و خدماتی را به غیر از کالا داخل سایتتان قرار دهید که ترافیک و بازدید سایت افزایش یابد و روزانه افراد زیادی به وب سایت شما مراجعه کنند. چند راه برای بالابردن ترافیک وب سایت را به شما معرفی می کنیم:

تبلیغات کلیکی مانند گوگل ادورز، بهینه سازی در موتورهای جستجو، تبلیغلات و محتواهی جذاب، تبلیغات افلاین، استفاده از pop-ups و ...

3- گرفتن جزئیات اطلاعات از کاربران

هنگام ثبت نام یا خرید اطلاعات کاربر از جمله نام و شماره را دریافت کنید. با این روش می توانید به انها پیامهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی از طریق تلفن و یا ایمیل برسانید. این ارتباط مداوم و استفاده از کاراکترهای جذاب سبب افزایش فروش به مرور زمان می شود.

4-استفاده از سرفصل ها و عناوین جذاب

عنوان ها اصولا نشان دهنده محتوای مطلب و نوشته است. بنابراین عنوانی جذاب برای مطالبتان درنظر بگیرید تا مخاطب را شیفته و جذب خواندن ادامه مطلب بکند.

5-امکان حرکت آسان در صفحات

حرکت کردن و ورق زدن صفحات را اسان کنید تا کاربر خسته نشود و بتواند براحتی خرید خود را انجام دهد. قراردادن راهنما در سایت کمک قابل توجهی به کاربر در یافتن مقصد خود می کند.

6-استفادهء از تصاویر گرافیکی

تصاویر گرافیکی و یا انیمیشن های فلش و نامرتبط با سایت شما، تجربهء بازدیدکنندگان سایت شما را بالاتر نخواهد برد؛ فقط خواندن مطالب را برای آنها سخت خواهد کرد. اگرچه نقش بسیار مهمی در جلب توجه افراد خواهد داشت اما باید در ساخت سایت استفاده از تصاویر گرافیکی را محدود نمایید و محتوای آن را افزایش داده و موارد لازم برای جلب توجه را به وضوح برجسته نمایید.

7- نشان داده قابلیت های اعتماد

کاربران اینترنت اغلب در هنگام خرید آنلاین محتاط تر عمل می کنند. برخی از بهترین روش هایی که می توانید افراد را متقاعد نمایید که چرا باید به شما اعتماد نمایند، به شرح زیر می باشد:

  • ارائه نظرات مشتریان راضی در وب سایت
  • ارائه اطلاعات تماس از جمله شماره تلفن
  • نمایش عکسی از خودتان (صاحب شرکت و یا وب سایت) و عکسهای محصولات
  • ارائه امکانات پرداختی معتبر و شناخته شده مانند Worldpay
  • ارائه گارانتی و امتیازات ویژه

8- تنظیم بررسی آمار بازدیدکنندگان

پیگیری و بررسی آمار وب سایت بسیار ضروری می باشد. آمارهای پایه و ضروری که باید آن را در وب سایت بررسی نمایید.

Rated 5/5 based on 2369 reviews
طراحی سایت
Rated 4.5/5 based on 421 reviews

Copyright 2006-2019 Web Designed By Nikan Engineers Group ©